Na MěÚ proběhla výměna kanceláří - Životní prostředí a veřejné zakázky jsou nově ve 3NP, č. dveří 311 (poslední dveře vlevo) a přestupkové oddělení přesunuto do 2NP, č. dveří 207.

Pozor při pohybu na zamrzlých vodních plochách

Na konci prvního únorového týdne v odpoledních hodinách přijali strážníci žádost o asistenci od operačního důstojníka Policie České republiky při pátrání po dívce, která volala matce, že je na Josefových Tůních a potřebuje pomoc, ovšem od tohoto okamžiku se spojení s dívkou přerušilo a její mobilní telefon byl nedostupný. Hlídka městské policie okamžitě vyrazila na místo, kde při příjezdu zjistila, že s dívkou se propadl led a ta spadla do vody. Ještě před příjezdem hlídky MP se dívce podařilo dostat z vody na břeh. Poté byla odvezena do místa bydliště. Z celého incidentu vyvázla bez zranění, pouze utopila svůj mobilní telefon. Jelikož se venkovní teploty přes den pohybují již nad bodem mrazu, městská policie důrazně varuje před vstupem na zamrzlé vodní plochy.