Sběr víček pro Žanetku

Více než před rokem došlo na nymburském okrese k vážné dopravní nehodě policejního vozu, kde jeden z policistů utrpěl vážná zranění. Jeho rekonvalescence byla velmi finančně nákladná, byly vyhlášeny různé sbírky jak v resortu Policie ČR, tak i mimo něj. Jednou z forem získání financí na rehabilitace byl i sběr plastových víček. Policistům z Městce Králové se podařilo nasbírat přes 40 pytlů tohoto materiálu. Rodina zraněného kolegy se rozhodla tento dar nepřijmout s odůvodněním, že si velmi váží pomoci, které se jí prozatím dostalo, ale vnímá, že jsou i další, kteří by pomoc uvítali. Proto se spolu s městeckými policisty a dalšími organizacemi v Městci Králové rodina rozhodla, že tato víčka věnují nemocné Žanetce, které bezesporu pomůžou více. Tato dívenka ve svém půl roce onemocněla tzv. DMO a její vývoj se zastavil zhruba na 9 měsících. Více o Žanetce se dočtete na odkazu http://asociace-deti-dmo.cz/page/pribehy?page=7&do=changePage .

Pomoci můžete i vy, a to nejen sběrem víček. Žanetka má založené i konto u Asociace rodičů s DMO, kde na účtu č. 2000839462/2010 můžete přispět jakoukoliv, i nepatrnou částkou. Případná nasbíraná víčka může veřejnost odevzdat na kterémkoliv obvodním oddělení na okrese Nymburk. Tato budou následně předána Žanetce za účasti kolegy, který jak výše zmíněno, utrpěl vážné zranění při dopravní nehodě. Zapojme se a pomožme!