Přijďte si vyzkoušet fyzické testy k Policii ČR!

V rámci cyklo závodu „Všechlapská Šlapka“ se v sobotu dne 1.9.2018 v obci Všechlapy uskuteční náborová akce Policie ČR, jejímž cílem je posílit řady nymburských policistů.

Akci budou zabezpečovat policejní instruktoři ze Školního policejního střediska Sadská, se kterými si návštěvníci mohou projít celým testem fyzické zdatnosti, jenž je nezbytnou součástí přijímacího řízení k Policii ČR. Vážní zájemci do služebního poměru, kteří testy splní, dostanou voucher platný po dobu jednoho roku, a tedy v dalším přijímacím řízení už fyzické testy plnit nemusí. Na nejlepšího „sportovce“ pak čeká hodnotná odměna! Nymburští policisté si pro účastníky připravili doprovodný program v podobě ukázek služební kynologie, vozového parku, ale i řadou dalších statických ukázek.