Pomozte policistům s případem

Dne 23.8.2019 krátce po druhé hodině ranní přijali policisté z Obvodního oddělení Milovice oznámení o poškození okna u vlaku odstaveného na nádraží Milovice. Při ohledání místa činu bylo zjištěno, že k rozbití skleněné výplně okna muselo dojít zevnitř vagonu. Tuto verzi podpořil i fakt, že ve vagonu bylo rozbité plastové sklíčko jistící bezpečnostní kladívko, které na svém místě taktéž nebylo. Na místo byl přivolán i psovod, který sice vypracoval pachovou stopu, nicméně k zadržení podezřelé osoby nevedla. Přivolaný kriminalisticky technik zajistil dvě biologické stopy.
Milovičtí policisté se obracejí na veřejnost se žádostí o pomoc při vyšetřování tohoto případu. Proto pokud máte jakékoliv informace, které by mohly vést k objasnění, sdělte je prosím na bezplatnou telefonní linku Policie ČR 158, nebo na telefonní číslo 724 323 475.