Policisté žádají veřejnost o pomoc

podezřelýskútr  podezřelý

<p class="justifyfull">  <p class="justifyfull">V noci dne 2.10.2017 došlo v chatové oblasti Řehačka ke krádeži motocyklu a věcí z vozidel. Neznámý pachatel vnikl na pozemek chaty přes zadní branku, kde ze zaparkovaných, neuzamčených vozidel odcizil startovací baterii, tažné lano, kompresor, tašku a drobné mince. Vše v hodnotě více jak 15 tisíc korun.
Dále došlo k odcizení volně zaparkovaného motocyklu značky Piaggio Vespa Primavera, bílé barvy s vínovým sedlem v hodnotě 120 tisíc korun. Policistům se následně podařilo zajistit kamerový záznam, kde je zachycena osoba, která může být důležitým svědkem v celé věci.

Policisté z Milovic se proto obracejí na veřejnost se žádostí o pomoc, při pátrání po výše popisovaném motocyklu a osobě. Jakékoliv informace k případu můžete sdělit na bezplatnou telefonní linku 158, nebo na tel. č. 724 323 475, popřípadě osobně na jakémkoliv oddělení Policie ČR.