Policisté zachránili život

Ve středu krátce před půlnocí byla hlídka z obvodního oddělení Milovice vyslána do ulice Spojovací, kde mělo dojít k rozbití skleněné výplně vchodových dveří u panelového domu. Po příjezdu na místo policisté zjistili, že horní výplň dveří je skutečně rozbitá a v okolí je velké množství krevních stop. Ty vedly do vedlejšího vchodu. Praporčík Martin Filip s kolegou se vydali dál po těchto stopách a to až do nejvyššího patra panelového domu, kde si povšimli zavřených dveří, ve kterých byly zastrčeny klíče. Z obavy o zdraví a život osob proto vstoupili do bytu, kde na zemi v předsíni nalezli muže v tratolišti krve. Ihned kontaktovali L 155 a na místo vyžádali příjezd rychlé záchranné služby. Muži byla poskytnuta první pomoc, kdy po zjištění tepenného krvácení z ruky mu policisté ránu zaškrtili nalezeným tričkem a po příjezdu prvosledové hlídky z policejní stanice Lysá nad Labem, bylo zaškrcení provedeno lékařským materiálem. Po příjezdu RZS byl muž předán do rukou odborníků.