Policisté hledají svědky dopravních nehod

Dne 16. 9. 2020 kolem jedné hodiny odpolední došlo v Lysé nad Labem, v ulici Sojovická k dopravní nehodě. Dosud nezjištěný řidič traktoru s přívěsem, nebo řidič nákladního vozidla s přívěsem či návěsem při zařazování se do svého jízdního pruhu ohrozil jedoucí cyklistku, která v důsledku toho zavadila o obrubník a spadla na chodník. Třiasedmdesátiletá žena utrpěla zranění, se kterým byla převezena a následně hospitalizována v nemocnici Kolín.

Druhá nehoda se stala jen o den později, 17. 9. 2020 v půl jedenácté dopoledne v Poděbradech.  Neznámý řidič s nezjištěným vozidlem projížděl ulicí Pionýrů směrem k ulici Studentská, kdy  při předjíždění dvaapadesátileté cyklistky o tuto zavadil, v důsledku čehož žena upadla na zem a se zraněním byla převezena do nemocnice Nymburk.

Třetí nehoda, kde policisté potřebují vaší pomoc, se odehrála dne 15. 10. 2020 v 16:25 hodin v Lysé nad Labem. Stejně jako u předchozích dopravních nehod se jednalo o střet vozidla s cyklistkou. Řidič vozidla značky Škoda Felicia na křižovatce ulic Mírová a Na Zemské stezce nesledoval dění v silničním  provozu a zezadu narazil do před ním jedoucí cyklistky, která následně upadla na vozovku a utrpěla blíže nespecifikované zranění.

Policisté se obrací na veřejnost se žádostí o pomoc při zjištění viníků a svědků uvedených dopravních nehod. Jakékoliv informace proto prosím sdělte na bezplatné telefonní lince Policie ČR  158, nebo na tel. č. 724 323 475. V případě, že disponujete kamerovým záznamem z palubní desky a v daných časech jste projížděli místem nehody, prosím kontaktujte policisty.