Na MěÚ proběhla výměna kanceláří - Životní prostředí a veřejné zakázky jsou nově ve 3NP, č. dveří 311 (poslední dveře vlevo) a přestupkové oddělení přesunuto do 2NP, č. dveří 207.

Opilý traktorista havaroval

Včerejšího dne v odpoledních hodinách byla nymburským policistům oznámena nehoda mezi obcemi Velenka a Semice. Řidič traktoru s přívěsem vyjel mimo komunikaci do příkopu, kde narazil do stromu a s traktorem se převrátil na pravý bok. Na místo jako první přijeli policisté z prvosledové hlídky v Lysé nad Labem a u řidiče provedli orientační dechovou zkoušku. Ta naměřila hodnotu 2,32 promile! Nehodu šetří policisté z dopravního inspektorátu Nymburk. Řidič je podezřelý ze spáchání trestného činu ohrožení pod vlivem návykové látky.