Úřední hodiny pro veřejnost Pondělí 7:00 – 18:00, Středa 7:00 – 18:00, přestávka 11:30 - 12:00, Turistické informační centrum - uzavřeno, Městská knihovna - uzavřena. Komunikaci s městským úřadem provádějte telefonicky či elektronicky. K podání písemností mimo úřední hodiny prosím využijte podací schránku umístěnou na budově radnice. K zaplacení poplatků využívejte bezhotovostní platby.

Okradl slepou ženu

Policisté z Milovic šetří případ krádeže tašky, ve které byl mobilní telefon a klíče. Neznámý pachatel v době od 10:30 hod do 10:40 hod dne 5. 8. 2020 na autobusové zastávce v ulici Tyršova využil nepozornosti a handicapu ženy a odloženou igelitovou tašku odcizil. Vzhledem k faktu, že okradená žena je slepá, k popisu pachatele nemají policisté žádné informace.
Proto se obrací na veřejnost se žádostí o pomoc. Hledají svědky události, kteří v uvedené době byli s poškozenou ženou na zastávce a mohli by k případu poskytnout bližší informace, ať se obrátí na bezplatnou linku Policie ČR 158, nebo na tel. č. 974 878 730.