Hledáme účastníka dopravní nehody

Dne 22.11.2019 krátce po osmé hodině ranní došlo v Lysé nad Labem na křižovatce ulic Čechova, Brandlova a Ke Kovoně k dopravní nehodě. Řidička vozidla značky Hyundai, která přijížděla po vedlejší komunikaci, nedala přednost dosud neznámému cyklistovi a došlo ke střetu.
Řidička dopravní nehodu oznámila až dodatečně v odpoledních hodinách. Dopravní policisté se obrací na veřejnost se žádostí o pomoc, při šetření této nehody. Žádají cyklistu, který byl účastníkem dopravní nehody, aby kontaktoval linku 158, nebo se osobně dostavil na Dopravní inspektorát Nymburk. Dále žádají případné svědky, kteří mají jakékoliv potřebné informace k uvedené nehodě, nebo popřípadě disponují kamerovým záznamem, aby jej taktéž poskytli pro potřeby policistů.