Hledáme svědky dopravní nehody

Dne 12.10.2019 kolem půl třetí odpoledne došlo mezi obcemi Semice a Přerov nad Labem k dopravní nehodě, kdy neznámý řidič vozidla značky Škoda modré barvy při předjíždění jiného vozidla nedal přednost doleva odbočujícímu cyklistovi a došlo ke střetu. Cyklista vlivem nárazu upadl na kapotu vozidla a následně na komunikaci. Řidič s vozidlem zastavil, zeptal se cyklisty, zda je v pořádku. Ten v dané chvíli uvedl, že žádné zranění nemá a z místa nehody oba odjeli.
Po příjezdu do místa bydliště začala cyklistu bolet levá ruka, a proto vyhledal lékařské ošetření, kdy bylo zjištěno, že má zlomeninu zápěstí.
Dopravní nehoda byla oznámena až dodatečně, proto policisté žádají veřejnost o pomoc při šetření této nehody. Jakékoliv informace prosím sdělte na bezplatné lince Policie ČR 158, nebo na telefonu 724 323 475. Zároveň žádají řidiče, kteří v tu dobu místem projížděli a disponují záznamem z palubní kamery, nechť taktéž kontaktují výše uvedené telefonní čísla.