Přílohy

02.02.2018 VÝZVA K OBSAZENÍ PRACOVNÍ POZICE STRÁŽNÍKA MP MILOVICE ( pdf, 81kB ) Zobrazit Stáhnout

Dopravně bezpečnostní akce

Nymburští dopravní policisté se v uplynulých 14ti dnech zaměřili na kontrolu dodržování nejvyšší povolené rychlosti. V rámci celého okresu provedli několik desítek kontrol u řidičů vozidel a udělili několik blokových pokut. Největším pirátem silnic se ukázal řidič vozidla značky Volvo, který na nymburském obchvatu překročil nejvyšší povolenou rychlost o 69 km/h a policisté mu naměřili rychlost 159km/h!!! Na místě s ním bylo sepsáno oznámení o přestupku, které bude postoupeno ke správnímu řízení, kde mu hrozí zákaz řízení motorových vozidel v rozmezí od pul roku až jeden rok. Obdobné akce celorepublikového, krajského, ale i okresního charakteru budou na našem okrese probíhat i v měsíci březnu. Jezděte opatrně!

Ujížděl policistům. Nyní čelí několika obviněním

Násilí proti úřední osobě, maření výkonu úředního rozhodnutí a vykázání a poškození cizí věci - to je výčet trestných činů, z kterých policisté v těchto dnech obvinili 32letého muže.

Startují Roadpol Safety Days 2022

Česká republika se i letos jako dlouholetý člen evropského sdružení dopravních policií ROADPOL připojuje k projektu SAFETY DAYS realizovanému v rámci Evropského týdne mobility. Uskuteční se od 16. do 22. září. Filozofií projektu je osvěta široké veřejnosti s apelem na NULA úmrtí na silnicích. V loňském roce jsme si při vyhlašování „Dne s přilbou“ dali závazek, že kampaň AUTOMATICKY #nosimhelmu rozšíříme prostřednictvím organizace ROADPOL na evropskou úroveň, učinili jsme tak, a proto naše pozornost v rámci týdne bezpečností míří právě na cyklisty.